Hakkımızda

Biz ilke olarak Lev Tolstoy'un ''Sanat düşünebilen, gerçeği görebilen, toplumu anlayabilen insanların işidir '' sözü ile yola çıkıp bu insanları sanatla buluşturmayı hedefleyen bir galeri olarak 27 Ağustos 2020 tarihinde ilk tohumumuzu atmış olup hedefimiz doğrultusunda araştırma, bilgi ve birikimlerimizin bize katmış olduğu değerler ile 2022 yılında güncel ve aktif çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Daha önce de birçok sanat faaliyetinde yer alıp birçok değerli sanatçımız ile beraber çalışma fırsatı bulmuş olup pek çok değerli eserler ile tanışmanın gururu ile siz değerli sanat severlerin huzurlarına çıkıyoruz.

Hedefimiz sanatı gerçekten seven tutku ile bakan sanat severleri çok değerli sanatçılarımız ve eserleri ile buluşturup sizlere bazen geçmişinizi göstermek bazen şimdinizi düşündürmek, hayallerinizin sınırsızlığını görmenizi sağlamak bazense geleceğinizi hayal ettirmek üstüne kurulu olup geleceğinize miras bırakacağınız yeni nesillere verilebilecek olan en büyük hazineyi vermenize yardımcı olmaya çalışmaktır. Ve elbette elimizden geldiği sürece yeni sanatçılarımız ve eserlerini de tarafınızla buluşturup gecenin karanlık yüzünde ki yıldızları da fark etmenizi sağlamak amacı üstüne kuruludur.

Düzenli olarak yaptığımız online müzayedelerimiz, sergilerimiz siz değerli sanatseverler ve sanatçılarımız için devam edecek olup daimî olarak sizlerin karşısında bulunmayı hedefliyoruz.

 

Sanatla kalın..